Moje školka :: Soukromá mateřská škola Hájov

ZÁŘÍ V MOJÍ ŠKOLCE

Měsíc září byl ve školičce velmi proměnlivý. Pro někoho zvykání si na nové prostředí, kamarády i dospěláky, pro jiného zvykání na novou třídu a pro některé prostě a jednoduše „jako doma“.

 

A aby to bylo „co nejdříve“ pro všechny „jako doma“, sešli jsme se začátkem měsíce na naší školkové zahradě. Společně jsme se poznali, popovídali si a sdíleli své dojmy nejen s přáteli, ale i s těmi, kterým budeme celý rok svěřovat ty, na kterých nám záleží nejvíc, a to jsou děti. Nechybělo ani přivítání a pasování nových kamarádů a opékání buřtů.

 

K rozvoji dětí a k navození laskavé atmosféry přispělo divadélko Letadlo s pohádkou o zvířátkách z různých světadílů. Navštívila nás žirafa, zebra i lední medvěd. Dětem se moc líbila a herce odměnily hlasitým potleskem.

 

Ve spolupráci s domovem seniorů v Kateřinicích si děvčátka ze třídy Veverek připravila krásné vystoupení s písničkou a tanečkem se závojem. Klientům domova i personálu se moc líbilo. Na závěr děti obdarovaly seniory srdíčkem, které s pomocí paní učitelkami vyrobily ve školce.

 

 

Všem, kteří čtete tyto řádky, přejeme podzimní dny plné pohody …   Vaše a naše školka Hájov