Moje školka :: Soukromá mateřská škola Hájov

Zaměstnanci

Danča
Školní asistent

Moje motto: „Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité je očím neviditelné.“

Více
Anička
Pedagog u starších dětí, specialista na anglický jazyk

Moje motto: „Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje.“

(Antoine de Saint – Exupéry)

…. proto umožněme dětem prožít dětství, na které budou rádi vzpomínat.

Více
Renatka
Ředitelka, pedagog

Moje motto: „Dělej malé věci s velkou chutí.“

Více
Kačka
Pedagog u starších dětí

Moje motto: „Čím víc krásy najdeš v sobě, tím víc jí spatříš také kolem sebe.“

Více
Vašek
Zřizovatel Mateřské školy

Dobrý den, jmenuji se Vašek. Myšlenka vzniku MŠ přišla v roce 2006, kdy mi ve státní školce nevzali do stavu moji tříletou dceru. Přišla nabídka využít starou budovu bývalé školy, školky, knihovny v Hájově. Po celkové rekonstrukci jsme 3.9.2007 otevřeli se 14ti dětmi. Po celou dobu fungování se snažím zajistit zázemí, stabilitu a svobodu, hodnoty, které mají poskytnoutp rostor pro přátelský a inspirativní vztah dětí, personálu, rodičů i jejich rodin. Mojí školku v Hájově navštěvovaly obě mé dcery Nela a Lilien a v příštím roce přichází syn Jonáš. Dále provozuji Domov Kateřinice – domov pro seniory, Dobrá čočka – veg restaurace a zdravá výživa, ZUZY – prodejny se šperky, U Volného – ubytování. 

Více
Adélka
Pedagog u mladších dětí

Moje motto: „Dítě je láska, která se stala viditelnou.“

 

 

Více
Peťka
Asistent pedagoga

Moje motto: „Chválit a povzbuzovat je stokrát účinnější než hrozit a trestat.“ (Orison S. Marden)

 
Více
Renča
pedagog u mladších dětí

Moje motto: ,,Není třeba dítě příliš vychovávat. Je třeba hezky žít. Dítě se přidá.“

Více
Romča
Vedoucí ŠJ, kuchařka

Dobrý den, jmenuji se Romča. Vyučila jsem se v roce 1984 v oboru kuchařka, v této profesi pracuji dodnes a nesmírně mně i po tolika letech baví, jelikož po práci v restauračním zařízení (pro které jsem se tehdy vyučila) jsem v roce 1987 nastoupila do mateřské školy a jeslí na ulici Frenštátská v Příboře, kde jsem začala vařit pro jesličky, poté se začalo vařit i pro děti ze školky a tato práce mezi dětmi se stala mou srdcovou záležitostí. Zde jsem působila do září 2013 a od října 2013 pracuji zde v n,, Moji školce“ na Hájově. Příležitostně vypomáhám jako kuchařka i v Domově pro seniory v Kateřinicích a můžu řict, že i tato práce mezi starými lidmi mně velice chytla za srdíčko. Děti velice miluji, protože sama mám tři dnes již dospělé děti, ale už i pět vnoučat. 

Více
Hanka
Provozní - uklízečka

Dobrý den, jmenuji se Hanka. Pocházím z menšího města ve Východních Čechách. Od mala mě lákalo bydlet na vesnici, což se mi splnilo. Vystudovala jsem vysokou školu stavební v Brně. Pár let jsem se věnovala oboru. Po mateřské dovolené mě nadchla pozice obchoďáka. Ráda komunikuji s lidmi. Když se mi naskytla možnost pracovat s nejmenšími lidičkami, neváhala jsem. Mými koníčky je četba knih, nordic walking a tvorba rodokmenů.

Více
Pepík
Údržbář

Pepík je naše práva ruka. Pracuje pro školku mnoho let a pomáhá nám se vším, co je potřeba. 

Více