Moje školka :: Soukromá mateřská škola Hájov

ÚNOR V MOJÍ ŠKOLCE

Pomalu jsme se přehoupli do druhého pololetí a i v nejkratším měsíci v roce ve školičce nezahálíme.

Každý pátek si užíváme sauničku, jakožto preventivní program pro zdravý životní styl a hned po té „relaxační jogové cvičení“ s prožitkem uvědomění si svého radostného dětského světa.

Také ctíme tradice a hned v únoru si děti zařádily na Pohádkovém karnevalu, kde splnily úkoly.  Za odměnu dostaly diplom, medaili z perníku a navrch ovocnou zmrzlinu.

Počasí nám přálo v zimním duchu, a tak přišlo vhod oslavit Masopust na školní zahradě s ohýnkem a opečenými buřtíky. Tato dopolední akce se dětem velice líbila,

a tak rády přiložily ruku k dílu tím, že nosily dřevo na topení. Na závěr si společně zazpívaly písničku „Hojačky, hojačky.“

Na konci února začaly některé děti jezdit do Velkých Karlovic na lyžařskou školičku, která ač byla náročná, tak jim předala nejen základy lyžařského umění, ale také sebedůvěru k rozvíjení tohoto nádherného zimního sportu.

Všechny akce pro vás i pro děti jsou společným dílem paní učitelek s pomocí správních zaměstnanců. Je nám ctí, že se vám to, co se děje ve školce líbí a budeme rádi za vaši zpětnou vazbu na našem soukromém Fb, kde pro vás umisťujeme  fota jak z běžného dne ve školce, tak z i z odpoledních společných programů. Neostýchejte se okomentovat tyto příspěvky.

 Nyní vám už přejeme krásné dny a pojďme se společně těšit na JARO, které si zatím dává načas, ale všichni víme, že tam už je.