Moje školka :: Soukromá mateřská škola Hájov

Hurá do školky

Dobrý den všem rodičům i dětem,

dva měsíce letních prázdnin jsou pomalu za námi. Podzim se blíží a s ním i nový školní rok, ve kterém nás čekají nejen noví kamarádi, ale také spoustu dobrodružství a zážitků …..

Moc se na vás těšíme,

mějte hezké dny

Vaše a naše školka Hájov 🙂  

PŘÁNÍ

Krásné prázdniny plné slunce, dobré nálady a letní pohody přejeme všem dětem i rodičům 🙂

Může jít o obrázek text, kde se píše Prišlo léto voñavé, trávé. bosy béhám Motyl nese po prázdniny dám si kopec zmrzliny. slanou, Koupáni se s vodou naskledanou! po prázdninách 53

DUBEN v Mojí školce

V dubnu začal kurz plavání, na který se už všichni moc těšili. Jezdíme na bazén do Kopřivnice, kde na děti čekají zkušené trenérky, které je zábavnou formou seznamují s tím, co si ve vodě mohou dovolit a jak se naučit plavat 🙂

Do školky taky zavítalo divadélko s pohádkou Slepička Kykyryký, která interaktivní formou děti vtáhla do děje příběhu a s vtipem zaujala i ty nejmenší z nich.

A protože je duben měsíc bezpečnosti navštívili naši školku záchranáři a hasiči, aby dětem hravou a akční formou ukázali, jak pracují při zásahu, ale také, aby poučili děti jak se chovat bezpečně a nedošlo zbytečně k nebezpečným situacím.

Může jít o obrázek 6 lidem a textu

Ke dni země děti z Veverek i Kuřátek zažily dopoledne v eko centru na Hukvaldech, kde pro ně byl připravený program k tématu jak ve vnitřních prostorách, tak venku na čerstvém vzduchu v blízkém okolí centra.

A nyní se už těšíme na rozkvetlý měsíc, který nám snad přinese více hezkých prosluněných dní, které už všem moc chybí!

Seznam přijatých dětí pro školní rok 2023/2024

Milí rodiče,

níže naleznete seznam přijatých dětí k předškolnímu vzdělávání v Mojí školce pro školní rok 2023/2024.

Pokud v uveřejněném seznamu nenajdete registrační číslo, které bylo přiděleno vaší žádosti, znamená to, že vaše dítě nebylo k docházce přijato. Je nám líto, že nemůžeme vyhovět všem žadatelům. Váš zájem nás velmi těší.  

Přeji vám šťastný výběr školky, zdraví a pohodu.      

Bc. Renata Šustalová – ředitelka školky