Moje školka :: Soukromá mateřská škola Hájov

PROSINEC V MOJÍ ŠKOLCE

S měsícem prosincem přichází adventní čas, který s sebou přináší spoustu tajemství.

V každém roce nás čeká příprava Vánočního překvapení pro rodiče v podobě vystoupení dětí. V letošním roce jsme pro rodiče připravili Čertovskou šou, spojenou s příchodem Čerta, anděla a Mikuláše i s jeho nadílkou. Mikuláš nám rozsvítil Vánoční strom na zahradě, kde bylo připraveno čertovské pohoštění jako čertovský guláš, vařonka a Vánoční perníčky, které jsme upekli společně s dětmi. Zároveň proběhl Vánoční jarmark, na kterém bylo spoustu Vánočních výrobků nejen od dětí, ale i rodičů.

S dětmi jsme navštívili skansen v Rožnově pod Radhoštěm a jeho „Vánoce na dědině“ s dvouhodinovým programem pro děti. Tento výlet se moc povedl i zásluhou obrovské sněhové nadílky.

Jako každý rok nás čekal ve školce Štědrý den – zdolali jsme turistickou procházku s hledáním Zlatého prasátka, pochutnali jsme si na Štědrovečerní večeři a nedočkavě vyhlíželi u Vánočního stromečku Ježíška, jestli nám přinese dárečky. Starší děti měly možnost přespání ve školce se svými paní učitelkami.

Před tímto večerem jsme navštívili místní Hájovský kostelík, kde jsme si s dětmi zazpívali koledy a zapálili pár svíček.

900+ Andílci ideas | anděl, retro vánoční přání, retro přání

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE VŠEM!