Moje školka :: Soukromá mateřská škola Hájov

ČERVEN V MOJÍ ŠKOLCE

Svěží jaro pomalu přechází v nejteplejší období roku, tedy léto. Přicházející červen s sebou přináší ty nejsladší plody. Prázdniny klepou na dveře a s nimi i čas odpočinku. Ale my v Moji školce nepolevujeme a v měsíci červnu nás čekalo spousta zábavy a veselí.

Měsíc červen jsme začali oslavou Dne děti. Oslava byla spojená s plněním úkolů na různých stanovištích v blízkém okolí MŠ. Na konci na děti čekala sladká odměna.

Slunce nabírá na síle a parných dní přibývá. A co je lepšího než se v takovém parném dni osvěžit? Proto jsem uspořádali Vodní den.  Naše zahrada se v okamžiku změnila ve vodní svět, plný bazénů a brouzdališť. Nejen, že jsem se osvěžili, ale také jsem si přitom užili spousty legrace.

A jak už to tak chodí, měsíc červen se blíží pomalu ke konci. Nastává čas, kdy se musíme rozloučit s našimi předškoláky. K této příležitosti proběhla akce s názvem „Barevné patroly“. Jednalo se o společnou akci s rodiči, kde nás čekal bohatý program. Nejdříve jsme mohli shlédnout vystoupení starších děti s anglickou písni, na které navázalo taneční vystoupení mladších dětí s písní „Duha“. Následovala maturita našich předškoláčků, která byla zakončena jejich pasováním na školáky. Po programu následovala volná zábava s bohatým občerstvením. Rodiče si mohli s dětmi vyrobit náramek nebo si namalovat kamínek. Nechybělo malování na obličej a nesmíme zapomenou na naše nejmenší, pro které byl připraven koutek se spoustou kreativních her a činností.